معاونت آموزشی |آموزش مجازی |

 
 
 
 

 
 
اطلاعیه                اطلاعیه
  ثبت نام کارشناسی ارشد

اطلاعیه
به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند به دلیل به روز رسانی نرم افزار صدور مدارک فارغ التحصیلان تا تاریخ 95/1/25 هیچ گونه مدرک فارغ التحصیلی صادر نمی گردد.
ادامه مطلب


 اطلاعیه
دانشجویان متقاضی وام بلندمدت وزارت علوم و وام کوتاه مدت از تاریخ 94/11/13 لغایت 94/11/26 نسبت به تحویل مدارک وام به صندوق رفاه مراجعه نمایند. درضمن مدارک وام از دانشجویانی که انتخاب واحد نموده اند اخذ می گردد.
ادامه مطلب


 برگزاری دوره های آموزشی مجازی ویژه اعضای هیات علمی و کارکنان
احتراما باستحضار میرساند کارگاه های آموزشی با عناوین تقویت هویت فرهنگی جوانان ، اخلاق در دانشگاه ، شبهه شناسی دینی با همکاری واحدهای تهران جنوب و الکترونیکی بصورت مجازی و آنلان برگزار می شود . اعضای هیات علمی و کارکنانی که مایل به شرکت در این دوره ها می باشند به نشانی sc.iauec.ac.ir مراجعه و جهت شرکت در این کارگاهها ثبت نام نمایند.
ادامه مطلب


هفته پژوهش و فناوری با شعار عزم ملی و رویکرد جهانی آغاز شد
هفته پژوهش و فناوری با هدف تمرکز بر ابعاد مختلف امور پژوهش و فناوری در کشور از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، آغاز شد.
ادامه مطلب


زمان ثبت نام و برگزاری آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی
رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از شروع زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی در آذر ماه سال جاری خبر داد.
ادامه مطلب


از گوشه و کنار
همایش ها

 سامانه آموزش
 
راهنماي  دانشجویان جدیدالورود

تمامی پذیرفته شدگان كارشناسي و كارداني  از روز شنبه  94/11/17با در دست داشتن مدارك مورد نياز جهت ثبت نام به   دانشگاه آزاد اسلامی زاهدشهر مراجعه فرماييد.           مدارک مورد نیاز ثبت نام


راهنمای ورود به سامانه آموزشی :
قابل توجه دانشجویان گرامی :
جهت ورود به سامانه آموزشی دانشگاه  شماره دانشجویی به منزله نام کاربری و شماره شناسنامه رمز عبور خواهد بود.

اطلاعیه مالی :
قابل توجه دانشجویان گرامی :
دانشجویان بایستی 72 ساعت قبل از تاریخ انتخاب واحد نسبت به واریز مبلغ علی الحساب شهریه و بدهی از ترم قبل به صورت الکترونیکی اقدام نمایند.
تذکر 1 : در صورتیکه مبالغ واریزی بعد از 48 ساعت در فایل دانشجویی ثبت نشده باشد به امور مالی مراجعه نمایند.
در غیر این صورت مجاز به انتخاب واحد نخواهید بود.


صفحه اصلی | پست الکترونیک | نقشه سایت
کلیه حقوق این پایگاه اینترنتی متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدشهر می باشد . © ||| درج مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی و اجرا : فرازنت